3 Ekim 2011 Pazartesi

10.Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi: 14-15 Aralık 2011


Bu yıl 14-15 Aralık 2011 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek “İSO 10.Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi”nin teması “Sürdürülebilir Rekabet Gücü: Dalgaları Yöneterek Geleceği Tasarlamak” olarak belirlenmiştir.

10. Sanayi Kongresi’ne her yıl olduğu gibi bu yıl da, başta KOBİ’ler olmak üzere sanayicilerin, kamu yöneticilerinin, iş dünyası, üniversite ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin geniş katılımı beklenmektedir.

Bu yıl, Kongrenin birinci gününün konuk konuşmacısı, “Geleceğin Rotası” başlığını ele alacak, dünyanın önde gelen ekonomistlerinden biri olan büyüme teorisi ve inovasyon konusunda uzman NYU Stern School of Business Henry Kaufman Misafir Öğretim Üyesi, Stanford Ekonomi Politikaları Araştırma Enstitüsü Kıdemli Üyesi Paul ROMER olacaktır.

Kongre kapsamında ikinci gün konuk konuşmacı “Geleceğin Firması” konusunda bilgi ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak olan ve inovasyon, girişimcilik ve iş stratejisi alanında önde gelen otoritelerden ve Tufts Üniversitesi Fletcher Hukuk ve Diplomasi Okulu Öğretim Üyesi Amar BHIDÉ’dir.

Detaylı Bilgi: http://www.iso.org.tr/kongre/index.aspx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder